АГРІНОЛ»: КУРС НА АГРОРИНОК

0

Компанія «Агрінол» працює на ринку з 2000 року. Сьогодні це найбільший український виробник олив та мастильних матеріалів. Продукція компанії налічує понад 500 найменувань і продається на території України, Європи, Азії (більше 20 країн світу).

Із подорожчанням долара і знеціненням національної валюти витрати сільгоспвиробників значно зросли. Від деяких іноземних технологій, справді, повністю відмовитися не можна, але окремі статті витрат у виробництві все ж таки можна скоротити, замінивши іноземну продукцію вітчизняними аналогами.

 Якщо раніше аграрії суворо дотримувалися рекомендацій виробників техніки і використовували лише іноземну оливу й мастильні матеріали, то нині пріоритети змінилися. Дедалі частіше сільгоспвиробники намагаються знайти варіант заміни дороговартісної продукції на дешевшу, але за умови збереження якості.

І дійсно, незалежні лабораторні дослідження запевняють, що паливно-мастильні матеріали для сільськогосподарської техніки від провідного українського виробника компанії «Агрінол» за складом і якістю нічим не поступаються іноземним аналогам.

Регіональний представник компанії «Агрінол» у Києві і Київській області Артур Глоба, розповів, що якість олив залежить насамперед від використовуваних присадок (адитивів). «Агрінол» закуповує європейські адитиви – Infineum та Lubrizol. «Сьогодні наша компанія має велику лінійку якісних олив і мастильних матеріалів», – уточнив представник «Агрінол».

Для того, аби продемонструвати, що оливи «Агрінол» можна без вагань використовувати в іноземній техніці, компанія провела відкрите тестування своєї продукції в одному із найбільших господарств Київщини.

У жовтні 2015 р. в техніку аграрного підприємства «АгроДібрівка» (Тетіївський р-н, Київська обл.) – комбайн John Deere 9500 і трактор John Deere 8400 залили оливу «Агрінол» 15w40 CI-4. Під час тестування були дотримані всі вимоги, тобто перед заливанням нової оливи провели промивання системи змащування й змили залишки старої.

Загалом, технічний парк ТОВ «АгроДібрівка» налічує 16 тракторів John Deere 8400, 8 комбайнів John Deere 9500 і два нових зернозбиральних комбайни John Deere W650 та John Deere 2266. За словами Володимира Демцюри, головного інженера сільгосппідприємства, підвищення курсу долара призвело до подорожчання всього ланцюга обслуговування техпарку – запчастин, шин і, зокрема, підвищилися витрати на мастильні матеріали та дизельні оливи для двигунів. «На цьому не можна економити, адже це ресурс, від якого залежить робота і довгостроковість експлуатації техніки, – говорить Володимир Миколайович. – Якісна олива забезпечує 250 мотогодин роботи техніки без доливання. І якщо олива виробництва «Агрінол» покаже добрий результат на техніці John Deere, ми готові співпрацювати із вітчизняним виробником».

Оскільки оливу «Агрінол» залили наприкінці осені, техніка ще не встигла відпрацювати належних 250 мотогодин. Але вже в травні цього року будуть відібрані проби для проведення незалежної лабораторної експертизи, яка засвідчить, чи придатна олива «Агрінол» для використання в іноземній техніці господарства «АгроДібрівка», а отже, можна буде без вагань замінити нею дорожчі іноземні аналоги.